| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade C Mais |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M3 10-Coloure GPU |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | CZE |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 14" |
| Ano de Lançamento | 2023 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (13" 2022, M2) / Silver / Grade B
Original price was: 979,99€.822,99€Current price is: 822,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2017, 4 TBT3) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 272,99€.232,99€Current price is: 232,99€.
Sale!
-17%
Apple MacBook Pro (14″ 2023, M3) / Space Grey / Grade C Plus
Apple MacBook Pro (13" 2022, M2) / Silver / Grade B
Original price was: 979,99€.822,99€Current price is: 822,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2017, 4 TBT3) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 272,99€.232,99€Current price is: 232,99€.
Original price was: 1.132,99€.943,99€Current price is: 943,99€.
or 3x 314,66€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 Cor
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorApple M3 10-Core GPU
RAM8GB
BatteryDetém Carga
Battery Cycles251-500
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.