| Colour | Silver |
| Grades | Grade C Mais |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M2 10-core GPU |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | INT |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| Descrição das Falhas | Falha menor do LCD (manchas) |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2022 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (13" 2020, 4 TBT3) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 548,99€.468,99€Current price is: 468,99€.
Apple MacBook Pro (16" 2019) / Space Grey / Grade C
Original price was: 893,99€.744,99€Current price is: 744,99€.
Sale!
-17%
Apple MacBook Pro (13″ 2022, M2) / Silver / Grade C Plus
Apple MacBook Pro (13" 2020, 4 TBT3) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 548,99€.468,99€Current price is: 468,99€.
Apple MacBook Pro (16" 2019) / Space Grey / Grade C
Original price was: 893,99€.744,99€Current price is: 744,99€.
Original price was: 863,99€.719,99€Current price is: 719,99€.
or 3x 240,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Cor
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina
ChipApple M2 (8-core)
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery58.2 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.