| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-1038NG7 |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | ESP |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Iris Plus 645 |
| Ciclos da Bateria | 501-750 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2020 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (13" 2017, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C
Original price was: 196,99€.164,99€Current price is: 164,99€.
Apple Macbook Pro (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade C
Original price was: 506,99€.428,99€Current price is: 428,99€.
Sale!
-14%
Apple MacBook Pro (13″ 2020, 4 TBT3) / Silver / Grade C
Apple MacBook Pro (13" 2017, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C
Original price was: 196,99€.164,99€Current price is: 164,99€.
Apple Macbook Pro (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade C
Original price was: 506,99€.428,99€Current price is: 428,99€.
Original price was: 448,99€.386,99€Current price is: 386,99€.
or 3x 129,00€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina + Touch Bar
ChipIntel Core i5 2.0 GHz
RAM16 GB
Storage512 GB SSD
Battery58 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.