| Colour | Midnight |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Box Original |
| CPU | Apple M4 10C/10G |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | DEU |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 15" |
| Ano de Lançamento | 2025 |
Macbook Air
Apple MacBook Air (15" 2023, M2) / Midnight / Grade B
Original price was: 914,99€.774,99€Current price is: 774,99€.
Apple MacBook Air (13" 2022, M2) / Silver / Grade C
Original price was: 1.165,99€.995,99€Current price is: 995,99€.
Sale!
-15%
Apple MacBook Air (15″ 2025, M4) / Midnight / Grade A
Apple MacBook Air (15" 2023, M2) / Midnight / Grade B
Original price was: 914,99€.774,99€Current price is: 774,99€.
Apple MacBook Air (13" 2022, M2) / Silver / Grade C
Original price was: 1.165,99€.995,99€Current price is: 995,99€.
Original price was: 1.571,99€.1.331,99€Current price is: 1.331,99€.
or 3x 444,00€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 Cor
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen15.3" Liquid Retina
ChipApple M4 (10-core)
RAM16 GB
Storage256 GB SSD
Battery66.5 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.