| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 32GB |
| Armazenamento | 1TB Fusion |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| Descrição das Falhas | Vidro do ecrã partido |
| GPU AIO | Radeon Pro 575 4GB |
| CPU AIO | Coloure i5-7600 |
| Screen Size | 27" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
iMac
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2017) / Silver / Grade A
Original price was: 424,99€.353,99€Current price is: 353,99€.
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2019) / Silver / Grade A
Original price was: 900,99€.769,99€Current price is: 769,99€.
Sale!
-15%
Apple iMac (Retina 5K, 27″ 2017) / Silver / Grade C
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2017) / Silver / Grade A
Original price was: 424,99€.353,99€Current price is: 353,99€.
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2019) / Silver / Grade A
Original price was: 900,99€.769,99€Current price is: 769,99€.
Original price was: 451,99€.382,99€Current price is: 382,99€.
or 3x 127,66€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 RAM
2 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
RAM32GB
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.