| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 2TB Fusion |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU AIO | Radeon Pro 575 4GB |
| CPU AIO | Coloure i5-7600 |
| Screen Size | 27" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
iMac
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" Late 2015) / Silver / Grade B
Original price was: 351,99€.305,99€Current price is: 305,99€.
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2019) / Silver / Grade A
Original price was: 955,99€.802,99€Current price is: 802,99€.
Sale!
-13%
Apple iMac (Retina 5K, 27″ 2017) / Silver / Grade A
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" Late 2015) / Silver / Grade B
Original price was: 351,99€.305,99€Current price is: 305,99€.
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2019) / Silver / Grade A
Original price was: 955,99€.802,99€Current price is: 802,99€.
Original price was: 768,99€.667,99€Current price is: 667,99€.
or 3x 222,66€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 RAM
2 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
RAM16GB
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.