| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 1TB Fusion |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU AIO | Radeon Pro 560 4GB |
| CPU AIO | Coloure i5-7500 |
| Screen Size | 21.5" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
iMac
Apple iMac (21.5" 2017) / Silver / Grade A
Original price was: 335,99€.286,99€Current price is: 286,99€.
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" 2019) / Silver / Grade A
Original price was: 510,99€.428,99€Current price is: 428,99€.
Sale!
-16%
Apple iMac (Retina 4K, 21.5″ 2017) / Silver / Grade A
Apple iMac (21.5" 2017) / Silver / Grade A
Original price was: 335,99€.286,99€Current price is: 286,99€.
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" 2019) / Silver / Grade A
Original price was: 510,99€.428,99€Current price is: 428,99€.
Original price was: 426,99€.357,99€Current price is: 357,99€.
or 3x 119,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 RAM
2 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last 2 units!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 2 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen21.5" 4K Retina
ChipIntel Core i5 3.0 GHz
RAM8 GB
Storage1 TB HDD/Fusion
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.