| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Testado |
| Descrição das Falhas | Falha menor do LCD (descoloração/poeira) |
| GPU AIO | Iris Plus 640 1.5GB shared |
| CPU AIO | Coloure i5-7360U |
| Screen Size | 21.5" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
iMac
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2019) / Silver / Grade B
Original price was: 838,99€.728,99€Current price is: 728,99€.
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" 2017) / Silver / Grade A
Original price was: 426,99€.357,99€Current price is: 357,99€.
Sale!
-15%
Apple iMac (21.5″ 2017) / Silver / Grade A
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2019) / Silver / Grade B
Original price was: 838,99€.728,99€Current price is: 728,99€.
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" 2017) / Silver / Grade A
Original price was: 426,99€.357,99€Current price is: 357,99€.
Original price was: 335,99€.286,99€Current price is: 286,99€.
or 3x 95,66€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen21.5" 1920×1080
ChipIntel Core i5 2.3 GHz
RAM8 GB
Storage1 TB HDD
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.