| Colour | Green |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU AIO | Integrada |
| CPU AIO | Apple M1 |
| Screen Size | 24" |
| Ano de Lançamento | 2021 |
iMac
Apple iMac (5K, 27" 2020) / Silver / Grade A
Original price was: 1.106,99€.961,99€Current price is: 961,99€.
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" 2019) / Silver / Grade A
Original price was: 328,99€.282,99€Current price is: 282,99€.
Sale!
-17%
Apple iMac (Retina 4.5K, 24″ 2021, 2 TBT3 + 2 USB-C, M1) / Green / Grade B
Apple iMac (5K, 27" 2020) / Silver / Grade A
Original price was: 1.106,99€.961,99€Current price is: 961,99€.
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" 2019) / Silver / Grade A
Original price was: 328,99€.282,99€Current price is: 282,99€.
Original price was: 1.126,99€.938,99€Current price is: 938,99€.
or 3x 313,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 RAM
2 Cor
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen24" 4.5K Retina
ChipApple M1 (8-core)
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.