| Colour | Grey |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure 5 120U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | DEU |
| Licença SO | Not included |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 15.6" |
Samsung
Samsung Galaxy M21 64GB M215F / Blue / Grade AB
Original price was: 152,99€.129,99€Current price is: 129,99€.
Samsung Galaxy A12 128GB A125F / Black / Grade AB
Original price was: 162,99€.138,99€Current price is: 138,99€.
Sale!
-14%
Samsung Galaxy Book 4 15.6″ / Grey / Grade A
Samsung Galaxy M21 64GB M215F / Blue / Grade AB
Original price was: 152,99€.129,99€Current price is: 129,99€.
Samsung Galaxy A12 128GB A125F / Black / Grade AB
Original price was: 162,99€.138,99€Current price is: 138,99€.
Original price was: 662,99€.570,99€Current price is: 570,99€.
or 3x 190,33€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore 5 120U
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.