| Colour | Blue |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M4 10C/10G |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | RUS |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2025 |
Macbook Air
Apple Macbook Air (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade B
Original price was: 980,99€.837,99€Current price is: 837,99€.
Apple MacBook Air (13" 2017) / Silver / Grade B
Original price was: 274,99€.232,99€Current price is: 232,99€.
Sale!
-14%
Apple MacBook Air (13″ 2025, M4) / Blue / Grade A
Apple Macbook Air (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade B
Original price was: 980,99€.837,99€Current price is: 837,99€.
Apple MacBook Air (13" 2017) / Silver / Grade B
Original price was: 274,99€.232,99€Current price is: 232,99€.
Original price was: 1.309,99€.1.128,99€Current price is: 1.128,99€.
or 3x 376,33€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.6" Liquid Retina
ChipApple M4 (10-core)
RAM16 GB
Storage256 GB SSD
Battery52.6 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.