| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-5650U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 128GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | WXGA+ (1440×900) |
| Descrição das Falhas | Falha menor do LCD (manchas) |
| GPU | HD Graphics 6000 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
Macbook Air
Apple MacBook Air (13" 2025, M4) / Blue / Grade A
Original price was: 1.309,99€.1.128,99€Current price is: 1.128,99€.
Apple Macbook Air (13" 2020, M1) / Silver / Grade A
Original price was: 671,99€.578,99€Current price is: 578,99€.
Sale!
-15%
Apple MacBook Air (13″ 2017) / Silver / Grade B
Apple MacBook Air (13" 2025, M4) / Blue / Grade A
Original price was: 1.309,99€.1.128,99€Current price is: 1.128,99€.
Apple Macbook Air (13" 2020, M1) / Silver / Grade A
Original price was: 671,99€.578,99€Current price is: 578,99€.
Original price was: 274,99€.232,99€Current price is: 232,99€.
or 3x 77,66€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Cor
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" 1440×900
ChipIntel Core i5 1.8 GHz
RAM8 GB
Storage128 GB SSD
Battery54 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.