| Colour | Silver |
| Grades | New |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Box Original |
| CPU | Apple M4 10C/10G |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2025 |
Macbook Air
Apple Macbook Air (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 411,99€.357,99€Current price is: 357,99€.
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2018) / Space Grey / Grade C
Original price was: 292,99€.243,99€Current price is: 243,99€.
Sale!
-15%
Apple MacBook Air (13″ 2025, M4) / Silver / New
Apple Macbook Air (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 411,99€.357,99€Current price is: 357,99€.
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2018) / Space Grey / Grade C
Original price was: 292,99€.243,99€Current price is: 243,99€.
Original price was: 1.762,99€.1.493,99€Current price is: 1.493,99€.
or 3x 498,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last 2 units!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 2 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.6" Liquid Retina
ChipApple M4 (10-core)
RAM16 GB
Storage256 GB SSD
Battery52.6 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.