| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 128GB SSD + 1TB HDD |
| Licença SO | macOS |
| CPU | Coloure i5-4308U |
| GPU | Iris 5100 1.5GB shared |
| Formato | Custom |
| Ano de Lançamento | 2014 |
Mac Mini
Apple Mac mini (Late 2014) / Grade B
Original price was: 434,99€.364,99€Current price is: 364,99€.
Apple Mac mini (Late 2014) / Grade A
Original price was: 233,99€.200,99€Current price is: 200,99€.
Sale!
-17%
Apple Mac mini (Late 2014) / Grade B
Apple Mac mini (Late 2014) / Grade B
Original price was: 434,99€.364,99€Current price is: 364,99€.
Apple Mac mini (Late 2014) / Grade A
Original price was: 233,99€.200,99€Current price is: 200,99€.
Original price was: 338,99€.281,99€Current price is: 281,99€.
or 3x 94,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ChipIntel Core i5 1.4 GHz
RAM4 GB
Storage500 GB HDD
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.