| Colour | Silver |
| Grades | Grade C Mais |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 2TB Fusion |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| Descrição das Falhas | Falha menor do LCD (descoloração/poeira) |
| GPU AIO | Radeon R9 M395 2GB |
| CPU AIO | Coloure i5-6600 |
| Falhas Adicionais Mac | Vidro Lascado |
| Screen Size | 27" |
| Ano de Lançamento | 2015 |
iMac
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" Late 2015) / Silver / Grade A
Original price was: 292,99€.253,99€Current price is: 253,99€.
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" Late 2015) / Silver / Grade A
Original price was: 268,99€.223,99€Current price is: 223,99€.
Sale!
-16%
Apple iMac (Retina 5K, 27″ Late 2015) / Silver / Grade C Plus
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" Late 2015) / Silver / Grade A
Original price was: 292,99€.253,99€Current price is: 253,99€.
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" Late 2015) / Silver / Grade A
Original price was: 268,99€.223,99€Current price is: 223,99€.
Original price was: 282,99€.238,99€Current price is: 238,99€.
or 3x 79,66€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 RAM
2 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen27" 5K Retina
ChipIntel Core i5 3.2 GHz
RAM8 GB
Storage1 TB Fusion
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.