| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 24GB |
| Armazenamento | 1TB Fusion |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU AIO | Radeon Pro 570X 4GB |
| CPU AIO | Coloure i5-8500 |
| Screen Size | 27" |
| Ano de Lançamento | 2019 |
iMac
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2019) / Silver / Grade B
Original price was: 1.059,99€.912,99€Current price is: 912,99€.
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2019) / Silver / Grade A
Original price was: 1.222,99€.1.044,99€Current price is: 1.044,99€.
Sale!
-14%
Apple iMac (Retina 5K, 27″ 2019) / Silver / Grade A
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2019) / Silver / Grade B
Original price was: 1.059,99€.912,99€Current price is: 912,99€.
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2019) / Silver / Grade A
Original price was: 1.222,99€.1.044,99€Current price is: 1.044,99€.
Original price was: 951,99€.819,99€Current price is: 819,99€.
or 3x 273,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 RAM
2 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last 2 units!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 2 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen27" 5K Retina
ChipIntel Core i5 3.0 GHz
RAM8 GB
Storage1 TB Fusion
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.