| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 72GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU AIO | Radeon Pro 5300 4GB |
| CPU AIO | Coloure i5-10500 |
| Screen Size | 27" |
| Ano de Lançamento | 2020 |
iMac
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" 2019) / Silver / Grade A
Original price was: 679,99€.580,99€Current price is: 580,99€.
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2019) / Silver / Grade B
Original price was: 803,99€.680,99€Current price is: 680,99€.
Sale!
-17%
Apple iMac (5K, 27″ 2020) / Silver / Grade A
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" 2019) / Silver / Grade A
Original price was: 679,99€.580,99€Current price is: 580,99€.
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2019) / Silver / Grade B
Original price was: 803,99€.680,99€Current price is: 680,99€.
Original price was: 1.369,99€.1.140,99€Current price is: 1.140,99€.
or 3x 380,33€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 RAM
2 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen27" 5K Retina
ChipIntel Core i5 3.1 GHz
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.