| Colour | Black |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i5-10310U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Win 11 Home Installed |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 13.3" |
Uncategoria
Lenovo ThinkPad X1 Tablet Gen 3 Touch 13" / Black / Grade C
Original price was: 276,99€.231,99€Current price is: 231,99€.
Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 (Intel) Touch 13.3" / Black / Grade A
Original price was: 459,99€.382,99€Current price is: 382,99€.
Sale!
-15%
Lenovo ThinkPad X13 Gen 1 (Intel) 13.3″ / Black / Grade A
Lenovo ThinkPad X1 Tablet Gen 3 Touch 13" / Black / Grade C
Original price was: 276,99€.231,99€Current price is: 231,99€.
Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 (Intel) Touch 13.3" / Black / Grade A
Original price was: 459,99€.382,99€Current price is: 382,99€.
Original price was: 435,99€.368,99€Current price is: 368,99€.
or 3x 123,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-10310U
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.