| Colour | Black |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i7-8650U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | Teclado em falta |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | 3K (3000×2000) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 13" |
Uncategoria
Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 (Intel) 14" / Black / Grade A
Original price was: 557,99€.480,99€Current price is: 480,99€.
Lenovo ThinkPad X13 Gen 1 (Intel) 13.3" / Black / Grade A
Original price was: 435,99€.368,99€Current price is: 368,99€.
Sale!
-16%
Lenovo ThinkPad X1 Tablet Gen 3 Touch 13″ / Black / Grade C
Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 (Intel) 14" / Black / Grade A
Original price was: 557,99€.480,99€Current price is: 480,99€.
Lenovo ThinkPad X13 Gen 1 (Intel) 13.3" / Black / Grade A
Original price was: 435,99€.368,99€Current price is: 368,99€.
Original price was: 276,99€.231,99€Current price is: 231,99€.
or 3x 77,33€ interest-free
VAT included
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-8650U
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.