| Colour | Grey |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Ryzen 7 5700U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | USA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | – |
| Screen Size | 14" |
Uncategoria
Asus ROG Strix G17 G713 (2023) 17.3" / Grey / Grade A
Original price was: 1.397,99€.1.183,99€Current price is: 1.183,99€.
Lenovo Thinkpad X13 Gen 2 (Intel) 13.3" / Black / Grade B
Original price was: 413,99€.344,99€Current price is: 344,99€.
Sale!
-15%
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ALC05 Touch 14″ / Grey / Grade C
Asus ROG Strix G17 G713 (2023) 17.3" / Grey / Grade A
Original price was: 1.397,99€.1.183,99€Current price is: 1.183,99€.
Lenovo Thinkpad X13 Gen 2 (Intel) 13.3" / Black / Grade B
Original price was: 413,99€.344,99€Current price is: 344,99€.
Original price was: 286,99€.242,99€Current price is: 242,99€.
or 3x 81,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 RAM
2 Cor
3 Teclado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorRyzen 7 5700U
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Battery Cycles-
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.