| Colour | Grey |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Box Original |
| CPU | Ryzen 9 7940HX |
| RAM | 32GB |
| Armazenamento | 1TB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | DEU |
| Licença SO | Not included |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | GeForce RTX 4060 Max-Q 8GB |
| Screen Size | 17.3" |
| Ano de Lançamento | 2023 |
Uncategoria
Apple MacBook (Retina, 12" 2017) / Space Grey / Grade C
Original price was: 462,99€.391,99€Current price is: 391,99€.
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ALC05 Touch 14" / Grey / Grade C
Original price was: 286,99€.242,99€Current price is: 242,99€.
Sale!
-15%
Asus ROG Strix G17 G713 (2023) 17.3″ / Grey / Grade A
Apple MacBook (Retina, 12" 2017) / Space Grey / Grade C
Original price was: 462,99€.391,99€Current price is: 391,99€.
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ALC05 Touch 14" / Grey / Grade C
Original price was: 286,99€.242,99€Current price is: 242,99€.
Original price was: 1.397,99€.1.183,99€Current price is: 1.183,99€.
or 3x 394,66€ interest-free
VAT Margin Scheme i
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorRyzen 9 7940HX
RAM32GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.