| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M4 10C/10G |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 14" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (14" 2021, M1 Pro) / Space Grey / Grade B
Original price was: 1.001,99€.870,99€Current price is: 870,99€.
Apple MacBook Pro (14" 2024, M4) / Black / Grade B
Original price was: 1.822,99€.1.570,99€Current price is: 1.570,99€.
Sale!
-17%
Apple MacBook Pro (14″ 2024, M4) / Silver / Grade C
Apple MacBook Pro (14" 2021, M1 Pro) / Space Grey / Grade B
Original price was: 1.001,99€.870,99€Current price is: 870,99€.
Apple MacBook Pro (14" 2024, M4) / Black / Grade B
Original price was: 1.822,99€.1.570,99€Current price is: 1.570,99€.
Original price was: 1.647,99€.1.372,99€Current price is: 1.372,99€.
or 3x 457,66€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Cor
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorApple M4 10C/10G
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Battery Cycles251-500
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.