| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M1 Pro 8-Coloure |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | USA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 14" |
| Ano de Lançamento | 2021 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (13" 2022, M2) / Silver / Grade C
Original price was: 1.351,99€.1.164,99€Current price is: 1.164,99€.
Apple MacBook Pro (14" 2024, M4) / Black / Grade B
Original price was: 1.818,99€.1.527,99€Current price is: 1.527,99€.
Sale!
-13%
Apple MacBook Pro (14″ 2021, M1 Pro) / Space Grey / Grade B
Apple MacBook Pro (13" 2022, M2) / Silver / Grade C
Original price was: 1.351,99€.1.164,99€Current price is: 1.164,99€.
Apple MacBook Pro (14" 2024, M4) / Black / Grade B
Original price was: 1.818,99€.1.527,99€Current price is: 1.527,99€.
Original price was: 1.001,99€.870,99€Current price is: 870,99€.
or 3x 290,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Cor
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen14.2" Liquid Retina XDR
ChipApple M1 Pro (10-core)
RAM16 GB
Storage512 GB SSD
Battery70 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.