| Colour | Silver |
| Grades | Grade Premium |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M1 |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | DEU |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2020 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (13" 2017, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C
Original price was: 265,99€.222,99€Current price is: 222,99€.
Apple Macbook Pro (13" 2020, M1) / Silver / Grade B
Original price was: 679,99€.565,99€Current price is: 565,99€.
Sale!
-17%
Apple Macbook Pro (13″ 2020, M1) / Silver / Grade Premium
Apple MacBook Pro (13" 2017, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C
Original price was: 265,99€.222,99€Current price is: 222,99€.
Apple Macbook Pro (13" 2020, M1) / Silver / Grade B
Original price was: 679,99€.565,99€Current price is: 565,99€.
Original price was: 772,99€.643,99€Current price is: 643,99€.
or 3x 214,66€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Cor
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina
ChipApple M1 (8-core)
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery58.2 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.