| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-3210M |
| RAM | 4GB |
| Armazenamento | 500GB HDD |
| Estado da Bateria | Bateria desgastada |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | HD (1280×800) |
| GPU | HD Graphics 4000 1GB shared |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2012 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (13" 2022, M2) / Space Grey / Grade B
Original price was: 994,99€.856,99€Current price is: 856,99€.
Apple MacBook Pro (14" 2021, M1 Max) / Space Grey / Grade B
Original price was: 1.705,99€.1.420,99€Current price is: 1.420,99€.
Sale!
-16%
Apple MacBook Pro (13″ Mid 2012) / Silver / Grade B
Apple MacBook Pro (13" 2022, M2) / Space Grey / Grade B
Original price was: 994,99€.856,99€Current price is: 856,99€.
Apple MacBook Pro (14" 2021, M1 Max) / Space Grey / Grade B
Original price was: 1.705,99€.1.420,99€Current price is: 1.420,99€.
Original price was: 182,99€.152,99€Current price is: 152,99€.
or 3x 51,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-3210M
RAM4GB
BatteryBateria desgastada
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.