| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade C Mais |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-7360U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 128GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | ITA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Iris Plus 640 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 501-750 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (16" 2023, M3 Pro) / Black / Grade C
Original price was: 2.007,99€.1.672,99€Current price is: 1.672,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2017, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 219,99€.182,99€Current price is: 182,99€.
Sale!
-14%
Apple MacBook Pro (13″ 2017, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C Plus
Apple MacBook Pro (16" 2023, M3 Pro) / Black / Grade C
Original price was: 2.007,99€.1.672,99€Current price is: 1.672,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2017, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 219,99€.182,99€Current price is: 182,99€.
Original price was: 212,99€.182,99€Current price is: 182,99€.
or 3x 61,00€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 Cor
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina
ChipIntel Core i5 2.3 GHz
RAM8 GB
Storage128 GB SSD
Battery54.5 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.