| Colour | Black |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M3 Pro 12-Coloure |
| RAM | 18GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | FRA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 16" |
| Ano de Lançamento | 2023 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (16" 2021, M1 Max) / Space Grey / Grade C
Original price was: 1.663,99€.1.397,99€Current price is: 1.397,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2017, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 212,99€.182,99€Current price is: 182,99€.
Sale!
-17%
Apple MacBook Pro (16″ 2023, M3 Pro) / Black / Grade C
Apple MacBook Pro (16" 2021, M1 Max) / Space Grey / Grade C
Original price was: 1.663,99€.1.397,99€Current price is: 1.397,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2017, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 212,99€.182,99€Current price is: 182,99€.
Original price was: 2.007,99€.1.672,99€Current price is: 1.672,99€.
or 3x 557,66€ interest-free
VAT included
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen16.2" Liquid Retina XDR
ChipApple M3 Pro (12-core)
RAM18 GB
Storage512 GB SSD
Battery100 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.