| Colour | Midnight |
| Grades | Grade C Mais |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M4 10C/10G |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | ITA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 15" |
| Ano de Lançamento | 2025 |
Macbook Air
Apple MacBook Air (13" 2025, M4) / Blue / Grade A
Original price was: 1.203,99€.1.010,99€Current price is: 1.010,99€.
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2018) / Silver / Grade C
Original price was: 298,99€.252,99€Current price is: 252,99€.
Sale!
-15%
Apple MacBook Air (15″ 2025, M4) / Midnight / Grade C Plus
Apple MacBook Air (13" 2025, M4) / Blue / Grade A
Original price was: 1.203,99€.1.010,99€Current price is: 1.010,99€.
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2018) / Silver / Grade C
Original price was: 298,99€.252,99€Current price is: 252,99€.
Original price was: 1.455,99€.1.243,99€Current price is: 1.243,99€.
or 3x 414,66€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 Cor
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen15.3" Liquid Retina
ChipApple M4 (10-core)
RAM16 GB
Storage256 GB SSD
Battery66.5 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.