| Colour | Gold |
| Grades | Grade C Mais |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M2 10-core GPU |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SVK |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 15" |
| Ano de Lançamento | 2023 |
Macbook Air
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2018) / Space Grey / Grade C
Original price was: 292,99€.243,99€Current price is: 243,99€.
Apple MacBook Air (13" 2020) / Space Grey / Grade B
Original price was: 864,99€.751,99€Current price is: 751,99€.
Sale!
-15%
Apple MacBook Air (15″ 2023, M2) / Gold / Grade C Plus
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2018) / Space Grey / Grade C
Original price was: 292,99€.243,99€Current price is: 243,99€.
Apple MacBook Air (13" 2020) / Space Grey / Grade B
Original price was: 864,99€.751,99€Current price is: 751,99€.
Original price was: 870,99€.743,99€Current price is: 743,99€.
or 3x 248,00€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 RAM
2 Cor
3 Teclado
4 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen15.3" Liquid Retina
ChipApple M2 (8-core)
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery66.5 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.