| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M1 |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | INT |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2020 |
Macbook Air
Apple MacBook Air (13" 2020) / Silver / Grade C
Original price was: 439,99€.381,99€Current price is: 381,99€.
Apple Macbook Air (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 750,99€.635,99€Current price is: 635,99€.
Sale!
Outlet
Apple Macbook Air (13″ 2020, M1) / Space Grey / Grade B
Apple MacBook Air (13" 2020) / Silver / Grade C
Original price was: 439,99€.381,99€Current price is: 381,99€.
Apple Macbook Air (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 750,99€.635,99€Current price is: 635,99€.
Original price was: 596,99€.541,99€Current price is: 541,99€.
or 3x 180,66€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Estado
Preços Outlet
Devoluções 14 dias
Defeitos descritos
Envio 4-6 dias úteis
Limited stock · 8 un.
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
In stock
Outlet Price
Warranty included
Defects Described
Shipping 4-6 Days
* Described defects excluded (Art. 7.3 DL 84/2021).
-9%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
OUTLET PRODUCT — KNOWN DEFECTS
This product has a functional defect. The LCD screen works.
Cosmetic condition: Grade B — Visible signs of use
Specifications
Screen13.3" Retina
ChipApple M1 (8-core)
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery49.9 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
18-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.