| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i3-1000NG4 |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Iris Plus 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2020 |
Macbook Air
Apple MacBook Air (13" 2020) / Space Grey / Grade C
Original price was: 340,99€.285,99€Current price is: 285,99€.
Apple MacBook Air (13" 2020) / Silver / Grade B
Original price was: 573,99€.485,99€Current price is: 485,99€.
Sale!
Outlet
Apple MacBook Air (13″ 2020) / Space Grey / Grade C
Apple MacBook Air (13" 2020) / Space Grey / Grade C
Original price was: 340,99€.285,99€Current price is: 285,99€.
Apple MacBook Air (13" 2020) / Silver / Grade B
Original price was: 573,99€.485,99€Current price is: 485,99€.
Original price was: 530,99€.307,99€Current price is: 307,99€.
or 3x 102,66€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 Cor
3 Teclado
4 Estado
Preços Outlet
Devoluções 14 dias
Defeitos descritos
Envio 4-6 dias úteis
Limited stock · 5 un.
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
In stock
Outlet Price
Warranty included
Defects Described
Shipping 4-6 Days
* Described defects excluded (Art. 7.3 DL 84/2021).
-42%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
OUTLET PRODUCT — KNOWN DEFECTS
This product has a functional defect. The LCD screen works.
Cosmetic condition: Grade C — Significant signs of use
Specifications
Screen13.3" Retina
ChipIntel Core i3 1.1 GHz
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery49.9 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
18-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.