| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 1TB Fusion |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| Descrição das Falhas | Falha menor do LCD (descoloração/poeira) |
| GPU AIO | Radeon RX 470 4GB |
| CPU AIO | Coloure i5-7500 |
| Screen Size | 27" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
iMac
Apple iMac (Retina 4.5K, 24" 2024, 4 TBT4, M4) / Blue / Grade A
Original price was: 1.393,99€.1.211,99€Current price is: 1.211,99€.
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2017) / Silver / Grade B
Original price was: 441,99€.370,99€Current price is: 370,99€.
Sale!
-13%
Apple iMac (Retina 5K, 27″ 2017) / Silver / Grade B
Apple iMac (Retina 4.5K, 24" 2024, 4 TBT4, M4) / Blue / Grade A
Original price was: 1.393,99€.1.211,99€Current price is: 1.211,99€.
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2017) / Silver / Grade B
Original price was: 441,99€.370,99€Current price is: 370,99€.
Original price was: 484,99€.420,99€Current price is: 420,99€.
or 3x 140,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 RAM
2 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
RAM8GB
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.