| Colour | Blue |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU AIO | Integrada |
| CPU AIO | Apple M4 10-Coloure |
| Screen Size | 24" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
iMac
Apple iMac (Retina 5K, 27" Late 2015) / Silver / Grade B
Original price was: 239,99€.202,99€Current price is: 202,99€.
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2017) / Silver / Grade B
Original price was: 484,99€.420,99€Current price is: 420,99€.
Sale!
-13%
Apple iMac (Retina 4.5K, 24″ 2024, 4 TBT4, M4) / Blue / Grade A
Apple iMac (Retina 5K, 27" Late 2015) / Silver / Grade B
Original price was: 239,99€.202,99€Current price is: 202,99€.
Apple iMac (Retina 5K, 27" 2017) / Silver / Grade B
Original price was: 484,99€.420,99€Current price is: 420,99€.
Original price was: 1.393,99€.1.211,99€Current price is: 1.211,99€.
or 3x 404,00€ interest-free
VAT Margin Scheme i
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen24" 4.5K Retina
ChipApple M4 (10-core)
RAM16 GB
Storage256 GB SSD
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.