| Colour | Black |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-1135G7 |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | QHD (2256 x 1504) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 13.5" |
Uncategoria
HP EliteBook 840 G8 14" / Silver / Grade C
Original price was: 415,99€.348,99€Current price is: 348,99€.
MSI GF63 Thin (12th Gen Intel) 15.6" / Black / Grade C
Original price was: 555,99€.478,99€Current price is: 478,99€.
Sale!
-13%
Microsoft Surface Laptop 4 Touch 13.5″ / Black / Grade C
HP EliteBook 840 G8 14" / Silver / Grade C
Original price was: 415,99€.348,99€Current price is: 348,99€.
MSI GF63 Thin (12th Gen Intel) 15.6" / Black / Grade C
Original price was: 555,99€.478,99€Current price is: 478,99€.
Original price was: 290,99€.252,99€Current price is: 252,99€.
or 3x 84,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-1135G7
RAM8GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.