| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-1185G7 |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | QHD (2256 x 1504) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 13.5" |
Uncategoria
Dell Latitude 5330 Touch 13.3" / Grey / Grade C
Original price was: 517,99€.430,99€Current price is: 430,99€.
Lenovo ThinkPad E14 Gen 4 (Intel) 14" / Black / Grade C
Original price was: 296,99€.255,99€Current price is: 255,99€.
Sale!
-15%
Microsoft Surface Laptop 4 Touch 13.5″ / Silver / Grade B
Dell Latitude 5330 Touch 13.3" / Grey / Grade C
Original price was: 517,99€.430,99€Current price is: 430,99€.
Lenovo ThinkPad E14 Gen 4 (Intel) 14" / Black / Grade C
Original price was: 296,99€.255,99€Current price is: 255,99€.
Original price was: 497,99€.421,99€Current price is: 421,99€.
or 3x 140,66€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-1185G7
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.