| Colour | Black |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i7-1255U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | WUXGA (1920×1200) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Uncategoria
Lenovo Thinkpad X1 Carbon (10th Gen) 14" / Black / Grade A
Original price was: 1.072,99€.900,99€Current price is: 900,99€.
Lenovo ThinkPad X1 Carbon (9th Gen) 14" / Black / Grade B
Original price was: 730,99€.634,99€Current price is: 634,99€.
Sale!
-15%
Lenovo Thinkpad X1 Carbon (10th Gen) 14″ / Black / Grade C
Lenovo Thinkpad X1 Carbon (10th Gen) 14" / Black / Grade A
Original price was: 1.072,99€.900,99€Current price is: 900,99€.
Lenovo ThinkPad X1 Carbon (9th Gen) 14" / Black / Grade B
Original price was: 730,99€.634,99€Current price is: 634,99€.
Original price was: 769,99€.651,99€Current price is: 651,99€.
or 3x 217,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last 2 units!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 2 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-1255U
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.