| Colour | Black |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i7-10510U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | INT |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 15.6" |
Uncategoria
Lenovo Thinkpad T14 Gen 1 (Intel) 14" / Black / Grade B
Original price was: 455,99€.382,99€Current price is: 382,99€.
Apple AirPods 4 with Active Noise Cancellation / White / New
Original price was: 235,99€.204,99€Current price is: 204,99€.
Sale!
-16%
Lenovo ThinkPad T15 Gen 1 15.6″ / Black / Grade B
Lenovo Thinkpad T14 Gen 1 (Intel) 14" / Black / Grade B
Original price was: 455,99€.382,99€Current price is: 382,99€.
Apple AirPods 4 with Active Noise Cancellation / White / New
Original price was: 235,99€.204,99€Current price is: 204,99€.
Original price was: 512,99€.430,99€Current price is: 430,99€.
or 3x 143,66€ interest-free
VAT included
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Out of stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-10510U
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
Avisa-me quando voltar
Recebe um email assim que este produto voltar ao stock.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que voltar ao stock.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.