| Colour | Black |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i5-10210U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| Descrição das Falhas | Marcado de propósito |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Uncategoria
Microsoft Surface Laptop 7 Touch 13.8" / Silver / Grade Premium
Original price was: 1.028,99€.863,99€Current price is: 863,99€.
Apple AirPods 4 with Active Noise Cancellation / White / New
Original price was: 235,99€.204,99€Current price is: 204,99€.
Sale!
-16%
Lenovo Thinkpad T14 Gen 1 (Intel) 14″ / Black / Grade B
Microsoft Surface Laptop 7 Touch 13.8" / Silver / Grade Premium
Original price was: 1.028,99€.863,99€Current price is: 863,99€.
Apple AirPods 4 with Active Noise Cancellation / White / New
Original price was: 235,99€.204,99€Current price is: 204,99€.
Original price was: 455,99€.382,99€Current price is: 382,99€.
or 3x 127,66€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 RAM
2 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-10210U
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.