| Colour | Black |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-1260P |
| RAM | 32GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Quadro T550 4GB |
| Screen Size | 16" |
Uncategoria
Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 15.6" / Black / Grade B
Original price was: 706,99€.603,99€Current price is: 603,99€.
Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 (AMD) 14" / Black / Grade A
Original price was: 376,99€.318,99€Current price is: 318,99€.
Sale!
-17%
Lenovo ThinkPad P16s Gen 1 (Intel) 16″ / Black / Grade A
Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 15.6" / Black / Grade B
Original price was: 706,99€.603,99€Current price is: 603,99€.
Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 (AMD) 14" / Black / Grade A
Original price was: 376,99€.318,99€Current price is: 318,99€.
Original price was: 1.222,99€.1.018,99€Current price is: 1.018,99€.
or 3x 339,66€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last 2 units!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 2 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-1260P
RAM32GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.