| Colour | Black |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i7-10875H |
| RAM | 32GB |
| Armazenamento | 1TB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| Descrição das Falhas | Falha menor do LCD (manchas) |
| GPU | Quadro T2000 Max-Q 4GB |
| Screen Size | 15.6" |
Uncategoria
HP ProBook 440 G9 14" / Silver / Grade B
Original price was: 551,99€.479,99€Current price is: 479,99€.
Lenovo ThinkPad P16s Gen 1 (Intel) 16" / Black / Grade A
Original price was: 1.222,99€.1.018,99€Current price is: 1.018,99€.
Sale!
-15%
Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 15.6″ / Black / Grade B
HP ProBook 440 G9 14" / Silver / Grade B
Original price was: 551,99€.479,99€Current price is: 479,99€.
Lenovo ThinkPad P16s Gen 1 (Intel) 16" / Black / Grade A
Original price was: 1.222,99€.1.018,99€Current price is: 1.018,99€.
Original price was: 706,99€.603,99€Current price is: 603,99€.
or 3x 201,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-10875H
RAM32GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.