| Colour | Black |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i7-1185G7 |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | INT |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| Descrição das Falhas | Porta não funciona (USB) |
| GPU | Quadro T500 4GB |
| Screen Size | 15.6" |
Uncategoria
Lenovo ThinkPad L14 Gen 1 (Intel) 14" / Black / Grade A
Original price was: 352,99€.295,99€Current price is: 295,99€.
Lenovo ThinkPad P16s Gen 1 (Intel) 16" / Black / Grade A
Original price was: 1.046,99€.878,99€Current price is: 878,99€.
Sale!
-15%
Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 15.6″ / Black / Grade B
Lenovo ThinkPad L14 Gen 1 (Intel) 14" / Black / Grade A
Original price was: 352,99€.295,99€Current price is: 295,99€.
Lenovo ThinkPad P16s Gen 1 (Intel) 16" / Black / Grade A
Original price was: 1.046,99€.878,99€Current price is: 878,99€.
Original price was: 668,99€.570,99€Current price is: 570,99€.
or 3x 190,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-1185G7
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.