| Colour | Black |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i7-10875H |
| RAM | 32GB |
| Armazenamento | 1TB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Quadro T2000 Max-Q 4GB |
| Screen Size | 15.6" |
Uncategoria
Lenovo IdeaPad Flex 5 14IAU7 Touch 14" / Grey / Grade C
Original price was: 194,99€.164,99€Current price is: 164,99€.
Lenovo ThinkPad P16s Gen 1 (Intel) 16" / Black / Grade A
Original price was: 1.019,99€.878,99€Current price is: 878,99€.
Sale!
-17%
Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 15.6″ / Black / Grade B
Lenovo IdeaPad Flex 5 14IAU7 Touch 14" / Grey / Grade C
Original price was: 194,99€.164,99€Current price is: 164,99€.
Lenovo ThinkPad P16s Gen 1 (Intel) 16" / Black / Grade A
Original price was: 1.019,99€.878,99€Current price is: 878,99€.
Original price was: 829,99€.690,99€Current price is: 690,99€.
or 3x 230,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-10875H
RAM32GB
BatteryExcelente
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.