| Colour | Grey |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Pentium Gold 8505 |
| RAM | 4GB |
| Armazenamento | 128GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | WUXGA (1920×1200) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Uncategoria
Sony Xperia 1 V 5G 256GB / Green / Grade C Plus
Original price was: 649,99€.564,99€Current price is: 564,99€.
Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 15.6" / Black / Grade B
Original price was: 829,99€.690,99€Current price is: 690,99€.
Sale!
-15%
Lenovo IdeaPad Flex 5 14IAU7 Touch 14″ / Grey / Grade C
Sony Xperia 1 V 5G 256GB / Green / Grade C Plus
Original price was: 649,99€.564,99€Current price is: 564,99€.
Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 15.6" / Black / Grade B
Original price was: 829,99€.690,99€Current price is: 690,99€.
Original price was: 194,99€.164,99€Current price is: 164,99€.
or 3x 55,00€ interest-free
VAT included
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorPentium Gold 8505
RAM4GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.