| Colour | Black |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Ryzen 3 4300U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| Descrição das Falhas | Problema de Câmara |
| GPU | Integrada |
| Falhas Adicionais Mac | Marcado de propósito |
| Screen Size | 14" |
Uncategoria
Dell Latitude 5330 Touch 13.3" / Grey / Grade B
Original price was: 560,99€.482,99€Current price is: 482,99€.
Lenovo ThinkPad E14 Gen 4 (Intel) 14" / Black / Grade C
Original price was: 319,99€.277,99€Current price is: 277,99€.
Sale!
-16%
Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 (AMD) 14″ / Black / Grade B
Dell Latitude 5330 Touch 13.3" / Grey / Grade B
Original price was: 560,99€.482,99€Current price is: 482,99€.
Lenovo ThinkPad E14 Gen 4 (Intel) 14" / Black / Grade C
Original price was: 319,99€.277,99€Current price is: 277,99€.
Original price was: 249,99€.209,99€Current price is: 209,99€.
or 3x 70,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last 2 units!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 2 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorRyzen 3 4300U
RAM8GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.