| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i5-1145G7 |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Uncategoria
HP Elitebook 840 G7 14" / Silver / Grade A
Original price was: 507,99€.440,99€Current price is: 440,99€.
HP ProBook 440 G9 14" / Silver / Grade B
Original price was: 551,99€.479,99€Current price is: 479,99€.
Sale!
-16%
HP EliteBook 840 G8 14″ / Silver / Grade A
HP Elitebook 840 G7 14" / Silver / Grade A
Original price was: 507,99€.440,99€Current price is: 440,99€.
HP ProBook 440 G9 14" / Silver / Grade B
Original price was: 551,99€.479,99€Current price is: 479,99€.
Original price was: 545,99€.457,99€Current price is: 457,99€.
or 3x 152,66€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last 2 units!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 2 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-1145G7
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.