| Colour | Grey |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Ryzen 3 5425U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Uncategoria
Dell Latitude 7430 14" / Black / Grade A
Original price was: 678,99€.584,99€Current price is: 584,99€.
HP Elitebook 840 G7 14" / Silver / Grade A
Original price was: 507,99€.440,99€Current price is: 440,99€.
Sale!
-15%
HP 245 G9 14″ / Grey / Grade C
Dell Latitude 7430 14" / Black / Grade A
Original price was: 678,99€.584,99€Current price is: 584,99€.
HP Elitebook 840 G7 14" / Silver / Grade A
Original price was: 507,99€.440,99€Current price is: 440,99€.
Original price was: 243,99€.207,99€Current price is: 207,99€.
or 3x 69,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorRyzen 3 5425U
RAM8GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.