| Colour | Black |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i5-1235U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Uncategoria
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) 32GB WiFi X306 / Grey / Grade BC
Original price was: 102,99€.86,99€Current price is: 86,99€.
HP 245 G9 14" / Grey / Grade C
Original price was: 243,99€.207,99€Current price is: 207,99€.
Sale!
-14%
Dell Latitude 7430 14″ / Black / Grade A
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) 32GB WiFi X306 / Grey / Grade BC
Original price was: 102,99€.86,99€Current price is: 86,99€.
HP 245 G9 14" / Grey / Grade C
Original price was: 243,99€.207,99€Current price is: 207,99€.
Original price was: 678,99€.584,99€Current price is: 584,99€.
or 3x 195,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last 2 units!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 2 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-1235U
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.