| Colour | Black |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-1265U |
| RAM | 32GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Uncategoria
Apple AirPods Pro with MagSafe Charging Case - MLWK3ZM/A / White / Grade B
Original price was: 192,99€.161,99€Current price is: 161,99€.
Dell Latitude 7430 14" / Black / Grade B
Original price was: 615,99€.512,99€Current price is: 512,99€.
Sale!
-17%
Dell Latitude 7430 14″ / Black / Grade C
Apple AirPods Pro with MagSafe Charging Case - MLWK3ZM/A / White / Grade B
Original price was: 192,99€.161,99€Current price is: 161,99€.
Dell Latitude 7430 14" / Black / Grade B
Original price was: 615,99€.512,99€Current price is: 512,99€.
Original price was: 659,99€.549,99€Current price is: 549,99€.
or 3x 183,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-1265U
RAM32GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.