| Colour | Grey |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-1365U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | DEU |
| Licença SO | Not included |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Uncategoria
Apple MacBook (Retina, 12" Early 2015) / Space Grey / Grade C
Original price was: 211,99€.183,99€Current price is: 183,99€.
Suunto 9 Peak / Grade C
Original price was: 208,99€.174,99€Current price is: 174,99€.
Sale!
-13%
Dell Latitude 5440 14″ / Grey / Grade C
Apple MacBook (Retina, 12" Early 2015) / Space Grey / Grade C
Original price was: 211,99€.183,99€Current price is: 183,99€.
Suunto 9 Peak / Grade C
Original price was: 208,99€.174,99€Current price is: 174,99€.
Original price was: 528,99€.459,99€Current price is: 459,99€.
or 3x 153,33€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 Cor
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-1365U
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.