| Colour | Gold |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Box Original |
| CPU | Coloure M3-6Y30 |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Alta Contagem de Ciclos |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | HD Graphics 515 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 751+ |
| Screen Size | 12" |
| Ano de Lançamento | 2016 |
Uncategoria
Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen) 14" / Black / Grade C
Original price was: 308,99€.263,99€Current price is: 263,99€.
Dell Latitude 5330 Touch 13.3" / Grey / Grade C
Original price was: 508,99€.430,99€Current price is: 430,99€.
Sale!
-15%
Apple MacBook (Retina, 12″ Early 2016) / Gold / Grade B
Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen) 14" / Black / Grade C
Original price was: 308,99€.263,99€Current price is: 263,99€.
Dell Latitude 5330 Touch 13.3" / Grey / Grade C
Original price was: 508,99€.430,99€Current price is: 430,99€.
Original price was: 340,99€.290,99€Current price is: 290,99€.
or 3x 97,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 Cor
3 Teclado
4 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen12" Retina 2304×1440
ChipIntel Core m3 1.1 GHz
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery41.4 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.